Krótko o naszej historii

Szanowni Państwo,

witam na stronie prowadzonej przez ze mnie Kancelarii. Kancelaria powstała w myśl zasady „who dares wins”. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności spółek kapitałowych. Do klientów Kancelarii należą podmioty z rynku obrotu wierzytelnościami, branży konsultingowej, start-upy z rynku nowych technologii jak również przedsiębiorcy zajmujący się obrotem bronią i amunicją. Jednakże podejmuje się każdego zadania aby sprostać Państwa oczekiwaniom. W swojej pracy staram się przede wszystkim zapewnić swoim klientom wsparcie na każdym polu na którym tego potrzebują, wielokrotnie wyprzedzając ich oczekiwania.

Jestem absolwentem studiów magisterskich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem już w czasie studiów angażując się w społeczne poradnictwo prawne oraz poradnie uniwersytecką. W czasie aplikacji radcowskiej pracowałem w dziale prawnym spółki kapitałowej a następnie przez ponad 2 lata kierowałem jego pracą. Jednocześnie współpracowałem z cenionymi lubelskimi Kancelariami, specjalizując się jednocześnie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych oraz dotyczących ubezpieczeń z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, tzw „polislokatami”.

W chwili obecnej specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców nie zależnie od formy prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, z uwzględnieniem prawa cywilnego oraz handlowego i gospodarczego, sporządzania umów, reprezentacji procesowej, oraz w prowadzeniu spraw dotyczących obrotu wierzytelnościami oraz roszczeniami kredytobiorców o zwrot prowizji w wypadku wcześniejszej spłaty kredytu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

01.
Stała obługa prawna

02.
Obsługa prawna
postępowań sądowych
i egzekucyjnych

03.
Jednorazowe zlecenie